Shtëpia 2 katëshe 270m2 me 3 Ari Trual ne Kolovi..

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia 2 katëshe me 3 Ari Truall ne lagjen Kolovic e Re (afer ordinancës të syve Kubati) me sipërfaqe 270m2. Shtëpia ka këtë renditje:
Bodrumi ka 1 garazhë, hapsirë pune, depo, hapsir për nxemje qendrore dhe WC.
Kati Përdhes ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari dhomë gjumi , korridor, banjo dhe ballkon.
Kati 1-rë ka 3 dhoma të fjetjes, dhomë pune, 2 banjo, korridor dhe ballkon.

Shtëpia e ka komplet dokumentacionin në rregull.
Çmimi 110.000€.044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim