Shtëpia 2 katshe 500m2 me 10 Ari truall n..

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia 2 katëshe në Sofali(afër Germis) me sipërfaqe 500m2 dhe ka 10 ari truall. Shtëpia ka 2 dhoma dite me kuzhinë, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkona, dhe 3 korridora. Shtepia ka 2 Bodruma

Shtëpia e ka komplet dokumentacionin në rregull, e gatshme për bartjen e pronës.Çmimi Sipas marrveshjes.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim