Shtëpia 3 katëshe 250m2 në Kolovicë

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 3 katëshe ne Kolivic (te Bunari i Hajratit), me sipërfaqe 250m2. Shtëpia ka sallon me kuzhinë, 6 dhoma gjumi, 4 banjo, 3 ballkona dhe 3 korridora. SHtëpia ka dalje në rrugë,

Ndertim i Vjeter.
Çmimi : 180.000€.

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim