Shtëpia 3 kateshe në Taukbashqe

Shitet nga: donika 22 Sht 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: taukbahqe rr."Sylë Hotlla" p.n.
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Prishtinë
Shtëpia posedon katin përdhesë, katin e I-rë dhe katin nënkulm.Shtëpia ka 300 m2 me gjithsejt 4 ARI oborr.
Kati përdhesë: sallon me kuzhinë që kan dalje direkt në oborr,1 dhomë gjumi, 1 banjo dhe shpajzin ku qëndron kaldaja për nxemje.
Kati I: sallon i madh, 2 dhoma gjumi, banjo dhe 2 ballkona.
Kati II apo nënkulmi e ka sallonin me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 3 ballkona. Ky kat është i pa meremetuar nga brenda dhe i pa mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim