Shtëpia 3 katshe

Shitet nga: Blendrit Ruhani 22 Nën 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

168 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rr. Haxhi Zeka, n.n., Kolovice
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia në lagjen Kolovicë. Shtëpia ka investim që krijon kushte shumë të mira jetese, dhe ka oborr tejet të bukur. Ka podrum, garazh dhe 2 kate banimi me gjithsej 6 dhoma. Kjo shëpi posedon ngrohje qëndrore të blerë në Zvicërr, dhe është shumë ekonomike. Vlen të theksohet se shtëpia është me leje ndërtimi. Të interesuarit ju lutem të lajmëroheni në numrin e publikuar. Shtëpia mund të shitet sipas marrveshjes, apo me ndërrim me banesa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim