Shtëpia dy katshe

Shitet nga: Arif 04 Sht 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dëshmoret e ponushecit
Sipërfaqe: 175 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shesim shtëpin prej 175m, shtepit gjenden ne lagjen e urbanizuar afer ish fabrikes se amortizatoreve ne prishtine, ne katin e pare ka sallon me kuzhine dhe banjo ndersa ne katin e dyte ka tri dhoma gjumi dhe banjo poashtu edhe ballkon.
Për ma shum informacione shkruej në e-mailin apo në vaiber +4527288208
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim