Shtëpia e re në lagjen "Janina"-Veternik

Shitet nga: orli 21 Sht 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: lagja "Janina"-Veternik
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtëpia posedon podrumin+garazhën dhe 2 kate dhe ka 4 ARI oborr.
Podrumi ka 2 dhoma të mëdhaja dhe garazhën për 2 makina.
Kati I : sallonin që ka dalje direkt në oborr, kuzhinën ndaras me trepezari, një dhomë gjumi dhe banjon.
Kati II: koridorin dhe bibliotekën ndaras, 3 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim