Shtëpia me truall prej 32 ari

Shitet nga: Rama 07 Gsh 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Keqekollë
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtëpia me truall prej 32ari në fshatin Keqekollë.
Shtëpia është e përfunduar në vitin 2013 dhe është e kompletuar me gjithë infrastrukturën e nevojshme. Posedon sallon të madh dhe të ndriçuar, të lidhur me kuzhinë dhe dhomë ngrënjeje, 2 dhoma gjumi dhe banjo. Poashtu posedon bodrum, me madhësi 50% të hapsirës së shtëpisë.
Lokacioni është i shkëlqyer dhe gjindet buzë rrugës së asfaltuar në drejtim të Liqenit të Batllavës (3km largësi).

Më kontaktoni për çmim në numrin e telefonit:
049 54 66 64 për thirrje të rregullt dhe në Viber.
Për thirrje prej jashtë Kosove; +386 49 54 66 64
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim