Shtëpia në Lagjen QENDRESA N.SH AKS

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia mjafte e bukur dhe komode në Lagjen Qendresa.
Shtëpia ka sipërfaqe 300 m2 dhe një oborr në sipërfaqe prej 4.5 ari truall.

Objekti ka këtë rënditje:
Kati i I-rë : Sallon, Kuzhinë, Trepezari, Dhomë e Ditës, Banjo , Garazhe,
Kati i II-të: Katër Dhoma, Banjo e Madhe, Dy Ballkone.

Çmimi shumë i volitshëm.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim