Shtëpia në Shitje

Shitet nga: PASHA 03 Qer 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia me siperfaqe 400m2 e cila gjindet afër "GORENJËS" shtepia është 3 kate dhe është shum funksionale,
MUNDESI NDËRRIMI ME ( TOKË apo PLLAC ME SIPERFAQE 3.5 ARI )

Tel : 044-253- 512
044-893- 073 ( viber )
049-600-875
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim