Shtëpia në Sofali

Shitet nga: Burim Ibishi 12 Dhj 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Sofali
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtëpia gjendet në Sofali, afër Parkut Gërmia , trualli ka sipërfaqe 4 ari kurse shtëpia 210 m2, e kompletuar me infrastrukturë, me ngrohje qendrore.

Shtëpia ka këtë përbërje:
- Dy kate
- Katër dhoma
- një sallon me kuzhine
- dy banjo
- një garazh me derë automatike
- dy ballkone

Dokumentacioni i shtëpisë është në rregull me leje ndërtimi dhe përkthimi bëhet brenda ditës.

Çmimi është 170,000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim