Shtëpia në Veternik afer BauMarket,

Shitet nga: Agjencioni Ylli 26 Mar 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia me 3 ari truall, shtëpi 2 kateshe, është komplet e rregulluar dhe e renovuar si për brenda ashtu edhe nga jashte, me një oborr me gjelbrim.
Cmimi: 310.000 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim