Shtëpia në Veternik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Intercapital sh.p.k 03 Gsh 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtëpi e bukur e rregulluar në stil modern me një hapësirë të madhe sallon,kuzhinë ,3 dhoma gjumi ,3 banjo ,terracë të madhe me një pamje të bukur si dhe 4.5 ari oborr. Lokacioni :Shtëpia gjendet në Veternik
Informata e shitjes : Çmimi 360.000€ shitet nga agjencioni INTERCAPITAL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim