Shtëpia në Veternik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Intercapital sh.p.k 03 Gsh 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia me 3 ari oborr dhe shtepi prej 350m2 .Shtepia ka sallon,kuzhine ,3 dhoma gjumi,3 banjo,terraca,nenkulm ,oborr etj.
Kati 1. Koridor i madh, dhoma e dites me galeri (kyqja per kamin eshte ne kete dhome), kuzhina me trepezari, banjo, dhoma per mysafir, dhoma e punes.
Kati 2. Korridor i madh, 3 dhoma te fjetjes, 2 banjo, çasje ne nen-kulm.
Nen-kulmi. Hapesire shume e madhe per gym ose bibloteke, apo ndonje destinacion tjeter.

Garzha dhe bodrumi permbajne edhe kaldan per nxemje qendrore me pelet apo dru. Boljeri qendror 200L qe gjate dimrit eshte i kyqur me nxemje, dhe eshte i gatshem qe ti shtohen solaret ne kulm (pra gypat per solar jane te instaluar ne shtepi). Kuzhina verore. 2 rezervuare uji me kapacitet total prej 1750L qe aktivizohen automatikisht. Invertori i lidhur me drita, TV, internet.
www.intercapital-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim