Shtëpia në shitje - Taslixhe IV Prishtinë

Shitet nga: Besnik 02 Pri 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes shtëpinë në Taslixhe IV/ Rr. Naser Hajrizi në Prishtinë. Shtëpia është e ndërtuar në truallin, në sipërfaqe 4.70 ari. Shtëpia ka sipërfaqe 120 m² dhe podrum 40 m². Shtëpia/ trualli është i rrethuar, posedon infrastrukturën rrugore, kanalizimin, ujësjellësin. Gjithashtu, në truall është i ndërtuar edhe bunari – përveç ujësjellësit.

Gjithashtu, shtëpinë/ truallin mund ta ndërrojmë edhe me banesa, varësisht nga vlera e truallit/ shtëpisë.

Në këtë informatë, mund t’i shikoni pamjet, si: hartën se ku gjendet trualli/ shtëpia, pamje të shtëpisë, pamje të truallit/ oborrit dhe pamje të Taslixhes IV.

Çmimi sipas marrëveshjes.
Numri kontaktues: 044 472 171
E-mail: besbuzhala@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim