Shtëpia në shitje

Shitet nga: Sadik 27 Gsh 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Prishtinë
Sipërfaqe: 95 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Në Prishtinë fare afër qendrës së qytetit shitet shtëpia e vjetër me 2.5 ari truall me të gjitha dokumentet Kadastrale. bëjmë edhe ndërrmi, kuptohet sipas marrëveshjës dy palëshe. për më shumë info tel dhe email në çdo kohë. Çmimi fillestar është 70 mijë euro, përkthimin mund ta bëjmë për një javë ditë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim