Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 26 Jan 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia me sipërfaqe prej 6 ari oborr .
Shtëpi dy kate me mbi 300m2 të banuara posedon këtë rënditje:
Kati i parë posedon : sallon së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi , një banjo dhe një tualet.
Kati i dytë posedon : katër dhoma gjumi ,një banjo dhe një tualet .
Dyshemeja e tëra llaminat,shkallët dhe koridoret të gjitha granit,dyer prej druri dhe dritare të plastikës,nxemje qendrore .
Shtëpia gjendet në Prishtinë në lagjen “Arbëria II”
Çmimi i shtëpisë është 320.000euro i diskutueshëm.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim