Shtëpia në shitje

Shitet nga: Fehmi Gashi 01 Shk 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Hoxhë Kadri Prishtina/Lidhja e Prizrenit
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtëpia ne Rrugen Hoxhë Kadri Prishtina/Lidhja e Prizrenit.Shtëpia ka 5 dhoma gjumi 3 dhoma të pritjes/sallon,3 banjo,kuzhinë,garazhë dhe podrum.Shtëpia ka dy hyrje dhe lidhet me dy Rrugë,për informata më të hollsishme kontaktoni në kët numër 0041 793 348 984
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim