Shtëpia ne Ajvali

Shitet nga: Flamur 06 Shk 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Ajvali
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtëpi 2 katëshe në shitje në lagjen Ajvali, 220m2. Shtëpia në katin e parë ka 1 sallon, 1 kuzhinë, 1 dhomë fjetje, 1 banjo si dhe ballkon. Në katin e dytë ka 3 dhoma te fjetjes, 1 banjo dhe 1 hapësirë që mund te rregullohet si kuzhinë, 1 bodrum ku gjendet kalldaja e nxemjes qendrore, 1 garazh si dhe mundesi parkimi ne pjesën e jashtme të shtëpisë. Shtëpija ka edhe përafërsisht 1 ari oborr...të gjitha dhomat janë të mobiluara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim