Shtëpia ne Aktash afer Viva freshit

Shitet nga: Shitesi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne Lagjen Aktash me siperfaqe të truallit 5.30 ari. Shtepia ëshë afër 100m prej Viva Freshit dhe Albi marketit. Trualli është shumë i përshtatshëm për ndërtim të lartë, biznes dhe për të jetuar. Trualli ka dalje në rrugë 24.5m gjerësi dhe 22m gjatesi. Leja per ndertim individual III-IV kate, lejohet edhe ndertimi i lartë i objekteve banesore, por nevojitet marrveshje me pronat per rreth. Çmimi është shumë i volitshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim