Shtëpia

Shitet nga: Shtepi 28 Pri 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepija ka dy kate:
Kati parë ka Sallon dhe Dy dhoma gjumi,Koridor kuzhin dhe banjo
Kati Dytë ka Sallon dhe tri dhoma gjumi ,Koridor kuzhin dhe banjo + 1Ballkon,ka dhe një puset (Bunar) dhe podrum ku lidhet me pjesën e katit të dytë.
Në kët shtëpi jetojnë dy Familje Njëra në Katin e parë dhe tjetra në katin e dytë, kuptohet me hyrje të veqanta.
Shtëpija ka dhe dy oborre nga 4 ari përafersisht shihet dhe në foto,ku janë edhe hyrjet e veqanta të oborrev dhe shitet komplet
Shtepia gjindet ne rrugen ish Avalla

Dokumentacioni rregullohet pa patur problem nëse arrihet marrveshja
Shtëpija ndërrohet edhe me banesa në lokacione tjera në Prishtinë
Për gjdo informacion kontaktojmë përmes telefonit apo E-Mailit toni07_92@hotmail.com
Tel: 044 350 213
Viber: 049 500 037
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim