Shtëpija dhe Objekti ne Prishtine

Shitet nga: N.SH "Orchidee" Dje 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet Objekti, hapsira afariste dhe shtëpia në lagjen Taukbahqe në Prishtinë. Trualli ka 10 ari. Hapsira afariste është e gatshme për përdorim dhe ka 1000 m2 në dy kate (500 m2 në përdhese dhe 500 m2 në katine pare),komplet e mobiluar, ka hapsire prej 300 m2 (120 m2 në përdhese, 120 m2 në katine e parë dhe 60 m2 në bodrum dhe nënkulm).

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim