Shtëpitë Mati 1, 2x4 ari oborr, 2 X 300m2, 2 X 1..

Shitet nga: bajram 13 Shk 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten shtëpitë në rrugën Ndue Prleshi Mati 1, afër ish KFOR-it Francez dhe NTP Përparimi.
Shtëpitë janë të ndërtuara në vitin 2011 dhe janë B+2, secila ka nga 300m² dhe janë të pajisura me mobile moderne.
Bodrumi ka Garazhe 24m² dimensioni 6.4X3.7 me dyer automatike dhe bodrum për hapësirën e nxehjes qendrore sistemi me rryme dhe me pelet, pjesën e Saunes – Gjakuzi - Dush, Garderobë dhe WC, ka edhe pjesën e vendosjes se verërave gjithashtu ka edhe tavolinën e Ping pong (fitnes pajisje). Nga bodrumi ka hyrje te brendshme ne shtëpi ne katin e pare.
Kati i parë ka sallon të hapur i mobiluar me mobilje moderne italiane, TV kabllovik - Ipko, internet, air kondicion (kaminë me dru), kuzhine moderne me te gjitha pajisjet e kuzhinës, trapezari me dalje ne verande dhe oborr, dhome e mobiluar e pritjes–pune me ballkon, Banjo/WC/tush kabine.
Kati i dytë ka tre dhoma gjumi, dhomën e prindërve e mobiluar ne mënyrë standarde, TV/kabllo, banjo/WC/tush kabine duke përfshirë edhe pjesën për gardërobën dollapë te sistemit amerikan dhe ballkoni dhe dy dhoma tjera gjumi për fëmijë me ballkone dhe terase shume e madhe, mobilet krevatet për fëmijë, gardëroba-dollape te punuara te sistemit amerikan, korridori dhe Banjo /WC/ për dhomat e fëmijëve, WC/banjot janë te rregulluara me pllaka spanjolle, sanitari nga duravit dhe tush/qesme nga hansgrohe.
Është e rregulluar komplet me mobile shumë të mira dhe të reja, ka ngrohje qendrore me pelet dhe me rryme, parket, oborr te rrethuar, sistemin e kamerave dhe sistemin e sigurisë dhe e ndërtuar në 4 ari oborr të gjelbëruar, sistemin e ujit dhe rrymës 24/7 .
Çmimi i shitjes 195.000€ (çmimi 650€ për m²).
Shtëpia është e ndërtuar në 4ari oborr të gjelbëruar dhe është e rrethuar me muri dhe me grilla.
Sistemi i ujësjellësit dhe sistemin e rezervuarit te ujit prej 2000lit hapësirë e veçante.
Alternative e rrymës është me sistemin amerikan te invertorit ku janë te kyqura i gjithë ndriçimi, TV dhe Internet (e mbulon kohen prej 24/orë pa rryme).
Përveç garazhes ka mundësi parkimi edhe për një veturë tjetër ne oborr dhe gjithashtu edhe parkim ne rruge (dy vetura).
Te dy shtëpitë kane te gjitha kushtet e njëjta nga ndërtimi dhe mobilet dhe secila ka nga 4 ari oborr te gjelbëruar.

Kontakt tel. 045550705 / 045550503
e-mail: brexha73@gmail.com apo fuad.rexha@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim