Shtepi (3 banesa) + 7 ari, ne rrugen Bledi II

Shitet nga: Kastriot 18 Shk 07:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Ismajl Ismajli (Bledi II)
Sipërfaqe: 600 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia 600 m2 (tri banesa), me 7 ari toke në rrugën Ismajl Ismajli (ish Bledi II), përballë Taukbashqes dhe afër parkut Gërmia. Shtëpia është trikatëshe dhe ka sistem banesor me një hyrje kryesore që të dërgon në tri hyrje të kateve/banesave veç e veç.
Çdo kat është një banesë në vete (me rrymë, ujë dhe sistem të nxemjes të ndara për çdo kat) dhe çdo kat ka përafërsisht 150 m*2. Cdo kat/banesë ka 3 dhoma të fjetjes, 1 dhomë të ditës me kuzhinë, 2 banjo dhe ballkone prej 10 m2 deri ne 25m2. Gjithashtu shtëpia ka podrumin prej dy hapsirave 40 m2, tri garazha, dhe hapsirë jasht garazhave për tri vetura tjera. Pjesa e oborrit e gjelbëruar është përball Taukbashqes/Gërmise dhe ofron një pamje të shkëlqyer. Shtëpia për momentin ka qasje nga rruga kryesore në anën perendimore, por shumë shpejt pritet të ndërtohet rruga e dytë që i ofron qasje edhe më te lehtë nga ana lindore. Cmim i negociueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim