Shtepi (Bardhosh , Prishtine)

Shitet nga: Musë 22 Sht 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne bardhosh afer shkolles fillore , ka 3 dhoma te fjetjes 2 sallona dhe 1 kuzhin , 2 banjo dhe bodrumin , ka gjithsej 250m2 dhe 8 ari truall
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim