Shtepi ne lagjen Qendresa 350 m2 dhe 4 ari oborr

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" 05 Pri 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

192 000 EUR   260 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia ne lagjen Qendresa 350 m2 hapesire dhe me 4 ari oborr
Shtepia ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhine,
-5 dhoma gjumi,
-3 banjo,
-1 wc,
-depo ushqimore,
-5 ballkona
-dhe garazha.

Çmimi:192000 euro


PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PATUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim