Shtepi ne prishtin

Shitet nga: sabit 01 Pri 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet shtepija ne prishtine ne rrugen hagji zeka dikan 1 kilometer larg parlamentit shtepija esht ne 2 kate me 2 hymje me dy ora te rrymes por me mundesi me e ber edhe me nje hymje pa problem shtepija planin e ka me 4 dhoma te fjetejes sallon me kuzhin 2 banjo dhe nje ballkon shtepija me gjith trull ka 1.80 ari vend por esht shum mire e shfrytezume dhe ka vend per parking probleme rreth pronesis nuk keni te gjith i qet ne emer tanin brenda dites qmimi i shtepijes esht shum i volitshum ne krahasim me tregun pra qmimi esht 65 mij euro sa nje gazonjerk ne prishtine po qa me ban halli ste vet per me teper thirreni ne ket numer 0037744150944
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim