Shtepi ne shitje ose ipet me qera- Prishtine

Shitet nga: Naser 01 Gsh 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia dy kateshe e rregulluar mire e cila ka nje plan modern .
Shtepia ne katin perdhes ka Dhomen e dites--Kuzhina--Trapezari-Shpaiz dhe Banjo,
Ne katin e dyte ka 4 Dhoma gjumi dhe Banjon ,te gjitha Dhomat kan dalje ne Ballkon.
Shtepia gjindet ne rr Kadri Zeka --K e Trimave
Ka mundesi ndrrimi me ndonje banese mesatare me qmim 40-50 mije euro,
kurse pjesa tjeter te paguhet kesh
Po ashtu shtepia ka te rregulluar kopshtin me rrethoj ne 4 ari truall
Nga muaj gusht mund te ipet me qera-qmimi me marrveshje
nr tel-045202798-mundemi te kontaktojm ne wiber nese nuk jam ne lidhje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim