Shtepi 200m2 dhe lokali 60m2 dhe 17 ari

Shitet nga: Nenad 23 Shk 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shume i mire pozicion, per biznis.. 100 metra prej ETC ne Gracanice. Lokalli ka 60m2, shtepia ka 200m2, toka eshte 11ari

Skype: nguberinic,
+381 60 700 31 38 ///VIBER038/ 65-152
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim