Shtepi 300m2 ne Kodren e Trimave (Prishtine)

Shitet nga: Genti 26 Dhj 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rr. Kamer Loshi (Kodra e Trimave / Vranjevc)
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia Gjendet ne Lagjen "Kamer Loshi", ne Kodren e Trimave, Prishtine - Linku i Lokacionit te sakte ne google maps: https://goo.gl/2Vx5jK

Shtepia eshte e gatshme per banim, ka 2 hymje te vecanta nga rruga, poashtu 2 hyrje te vecanta per ne shtepi (e pershtatshme per banim te 2 familjeve).
Shtepia eshte 3 katshe, 4 dhoma te ndejes(2 Kuzhina), 6 dhoma te fjetjes, 4 banjo.

Shtepia eshte 300m2, dhe se bashku me shtepi ka 4 Ari hapesire.
Cmimi: Sipas Marreveshjes.

Kontaktoni permes Viber: +37745423111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim