Shtepi 4 kateshe (3 Banesa,podrum,garazh)Prishtine

Shitet nga: Skender Osmani 28 Maj 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

98 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes shtepine 4 kateshe. Pa oborr. Gjindet ne rrugen Hazhi Zeka 10 min prej qendres. Ne Flete poseduse figuron 1.22 ari. Mund te ndahet ne 3 banesa nga 70m2 plus podrumi dhe garazha, pa i llogarit muret dhe shkallet. Kati perdhes perdoret si garazh, podrum etj. Kati 1 ka kuzhin/trepezari, banjo, sallon dhe nje dhome gjumi, kati 2 3 dhoma gjumi, banjo, bibliotek/zyre. Ndersa kati me i larte eshte teresisht i ndame, kuzhine/dhome/ trepezari, banjo dhe 3 dhoma gjumi.
Perveq fasades siq shifet jashte, brenda eshte teresisht e renovuar.
Preferojme shitje te shpejt, por mund te konsiderojme edhe ndrrim ME BANESA apo 50.000 euro edhe 1 banese.
Kam shume fotografi tjera, nese doni me shume foto ma dergoni nje email. +38649 720228 ose Mobile ne Angli (Viber) +44 7979 950 901 adresa e imailit ; skendereli@yahoo.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim