Shtepi 4 katshe ne lagje tokbashqe afer germis

Shitet nga: pronari 18 Shk 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Shtepin 4 katshe ne lagje tokbashqe afer germis me 4.5 ari trull 3 banesa seperate me nga 2 dhoma gjumi,sallon te hapur me kuZHin dhe banjo.

Perdhese gjinden 2 lokale dhe 3 podruma. Per mashum informata shiko fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim