Shtepi 400 m2 extra luksoze ne Tasligje

Shitet nga: Shtepia 29 Qer 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepi extra luksoze ne Tasligje .
Shtepia ka 4 ari me 400 m2
Shtepia eshte me dy hyreje dhe ka kater kate .
Kati perdhes ka 2 dhoma banjo dhe dalje ne oborr.
Kati 1 ka dy dhoma kuzhin banjo ters
Kati 2 ka dy dhoma gjumi banjo dhe dy terasa
Kati 3 eshte gjysem i renovuar , shtepia eshte e izoluar me gjerat me cilsore te mundeshme.
Garazha eshte 70m2 dhe bashkangjitur ka podrumin
Rezervaj uji .
Shtepia shitet me gjitha mobiljet dhe ka super çmim
Shtepia eshte me dokumentacion te rregullt dhe automatimishte del ne emer te blersit .
Per me shume info kontako ne nr 049 282 343
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim