Shtepi 420 m2 Kolovic te re.urgjent e lirë.

Shitet nga: Kolovica 15 Mar 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 360 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet urgjent shtepia i ka 420 m2 tri kate me 4.8 ari oborr .Kati i parë lokal dhe garazh 180 m2 pastaj kati i dyte dhe i tret 220 m2 .Para shtepis ka hapsire te majftueshem per parking dhe mbrapa shtepis ka kopsht.Shtepia gjindet ne Prishtine lagja Kolovica e re afer shkolles.Qmimi eshte 125.000 ,mundesojm nje banes me nderrim apo vetur luxose.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim