Shtepi Afer Germis 7.6Ari Trual Shitet ose Ipet ..

Shitet nga: Ekrem 17 Mar 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia moderne afer germis ne ish rrugen e bledit, shtepia ka 7,6 ari truall ca 420 meterkatror, ka 11 dhoma esht e paisur me nxemje qendrore ka 24 ore uj, shtepia ka 3 kuzhina dhe 3 banjo moderne dhe esht komplet e shtruar ne parket te klasit te par
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim