Shtepi Banimi

Shitet nga: Fahri Rama 20 Pri 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne rrugen magjistrale Prishtine Podujeve, me kordinata te google map 42.737236, 21.143118

Shtepija ka 2 dhoma gjumi, nje sallon me kuzhine, koridorin, banjon, si dhe hapesire nenkulem afersisht 70% e hapesires se katit te pare apo 70m2.

Shtepia gjithashtu ka 12 ari oborr te mirembajtur dhe te thurrur tel.

Perveq infrastruktures baze si ajo e ujerave te zeza, ujesjellesit, energjise elektrike, kabllo TV-se dhe internetit, shtepia gjithashtu eshte e pajisur me bunar i cili ka uje te mjaftueshem.

Shtepia eshte e banueshme dhe e mobiluar. Qeshtja e mobileve mbetet e hapur sipas marreveshjes. nr kontaktues +386 49 403 404 +viber 045 99 99 75
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim