Shtepi Me Qera Ne Llapushniku 25 km Prej Pr.

Shitet nga: Mentor Gashi 22 Pri 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Mercedes 190 Dizel.Regj.07.07.2015.1986.Ka Alarm Centrall Muzik Ne Gjendje shum te mir teknike Goma Te Mire Me Pare.1600.Euro Qmimi i Fundi Me Ndrrime.1900.Gjendemi Ne Llapushnik 25 Km Prej Prishtine Te Al-Petrol. Bejm edhe Ndrrime Me Mercedes edhe Golf edhe Opel edhe Bmw edhe Ford edhe Jetta edhe Passat edhe Vectra edhe Rnault mundeni me thirr ju lutem mos dergoni sms.Thirr Nga ora 10.00.deri.23.00.Nr.044612843.Nr.049398181.049398181.Welcome


Shtepi me qera ne Llapushnik 25 km prej Pr.Shpia osht e rregulluar mrena e gjitha mundet me banu meniher i ka 3 dhoma te fjetjes 1 sallon t madh 1 kuzhin edhe i ka 2 lokale posht edhe ka 9 ari tok dhe bunarin me uj vetem me hi me banu GJINDEM 28 km prej Prishtine ne rrug per Pej ose me saktsisht ne Llapushnik Thirrjet mundesisht prej ores 10 deri 23 dhe mundesisht mos me dergu sms. Bejm edhe Ndrrime Me Mercedes edhe Golf edhe Opel edhe Bmw edhe Ford edhe Jetta edhe Passat edhe Vectra edhe Rnault mundeni me thirr ju lutem mos dergoni sms. Nr.0037744612843.nr.0038649398181.Welcome.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim