Shtepi Ne Prishtinë

Shitet nga: Ilir 04 Shk 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes shtepin tri katshe me 11 dhoma, dy kate te mobiluara dhe me nxemje qendrore, me 8 ari truell, gjendet ne Kolovic-Prishtinë në rugen kryesore. Çmimi 250.000 euro. Nr. Tel. 044-161.882. Kam edhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim