Shtepi Relax

Shitet nga: Blendi 04 Gsh 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepi ne Durres. Apartament 70 metra katrore buze detit. I mobiluar. Me dokumentacion te rregullt. Ngjitur me hotel Adriatik. Zone shume e mire. Me infrastrukture te rregullt. Apartamenti ka kushtuar 60.000 euro. Shitet per vetem 40.000 euro. Brenda ketij cmimi merret dhe ndonje veture e mire. Ju faleminderit. Ju pres ne viber ose whatsApp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim