Shtepi afer Mini Max-it ne Arberi - PRISHTINE

Shitet nga: Musa 22 Shk 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepia gjindet ne lagjen Arberia afer Mini Max-it.Ka 2 ari e gjysme truall .Shtepia eshte dy kateshe me dy hymje, ne katin e pare ka nje dhome gjumi , banjo , sallon dhe kuzhine ndersa ne katin e dyte dy dhoma, kuzhine dhe nje banjo . Ka izolim te mire ,nxemje qendrore dhe garazhe , terasa ne katin e dyte eshte 20 m2 , dy ballkone. Çmimi sipas marrveshjes poashtu bejme nderrim me banesa ne Prishtine . Nr. 045-357-150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim