Shtepi bashkohore

Shitet nga: Sadik Hajrizaj 15 Krr 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jane dy shtepija, Njena e perfurunduar dhe e mobiluar dhe tjetra pjeserishte e perfunduar.
Kane te njejtin plan vetem jane te pasqyruara ne mes vedi.

Shtepja ka: podrumin, 2 kate dhe terasen.
Bazen e ka rreth 100m2
4 dhoma gjumi, sallonin, tryezerin, kuzhinen, 4 banjo dhe terase
Nxemje qendrore me pelet dhe dru, ne sallon nje kamin,
Oborrin e rregulluar dhe te rrethar me pisha dhe grila
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim