Shtepi dhe lokal 1000m2 ne shitje ose me qera

Shitet nga: Patundshmeri + qera 03 Gsh 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
E japim me qera ose e shesim shtepine dhe lokalin afarist
10 ari truall prane udhekryqit te Sofalise dhe rruges per Germi
Prane e kemi parkun e vjeter te Taukbashqes dhe terrenet sportive me shigje te mira per ecje, vrapim e relaksim

Shtepia e ndertuar me material te forte dhe me standarde ne vitin 2005
Siperfaqja 350m2 me 5 dhoma, sallon, bodrum te madh, nenkulm te madh dy banjo tri ballokolna, oborr te madh e te mire, intimitet perfekt dhe jete e qete per familjen tuaj

Lokali i ka 1000m2 ne dy etazhe secili me nga 500m2
I pershtatshem shume per administrate dhe per afarizem si psh per grafike (dizajn dhe shtyp), per shkolle ose qender per aftesim profesional, per qerdhe, per call center, per ndonje prodhim te lehte e pa zhurme, per perfaqesim biznesi me depo e per perfaqesim diplomatik (administrim procesi) etj...

Lokalin dhe shtepine e japim edhe me qera ndaras ose bashke

Ndaras per qera lokalin e japim me 2500 euro ndersa shtepine me 2000 euro
Bashke te dyat i japim me Cmim prej 3900 euro per muaj


Çmimi per shitje me marreveshje


045 878 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim