Shtepi dhe lokal ne Taukbashqe, Prishtine

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet (ose jepet me qera per afat me te gjate) hapsira afariste dhe shtepia ne lagjen Taukbahqe ne Prishtine (ne te hyre te Sofalise - paralel me rrugen per Germi). Trualli ka 10 ari. Hapsira afariste eshte e gatshme per perdorim dhe ka 1000 m2 ne dy kate (500 m2 ne perdhese dhe 500 m2 ne katine pare). Shtepia eshte e kompletuar me te gjitha dhe e mobiluar, ka hapsire prej 300 m2 (120 m2 ne perdhese, 120 m2 ne katine e pare dhe 60 m2 ne bodrum dhe nenkulm). Ka mjafte oborr.

Te interesuarit te paraqiten ne numrat: e telefonit +377 45 878 777

Çmimi i shtepise me qera eshte 1800 euro per muaj
Çmimi i lokalit me qera eshte 1900 euro
Te dyja edhe lokali edhe shtepia ipen per 3500 euro per muaj

Çmimi i shitjes eshte 550000 per krejte pronen

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim