Shtepi dhe truall

Shitet nga: ujup 06 Gsh 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: tomori
Sipërfaqe: 6 8 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shitet nje shtepi dhe nje trruall shtepia esht nje kateshe ka dy dhoma nje koridor dhe nje banjo ka truall dy ari ka uj rrym kanalizim te gjitha dhe esiguruaR ME LETRA QE ESHT E JONA per me shum informata ju mikpresim te na thirrni ne nr ,049454337.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim