Shtepi dhe trualli në Arbëri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencion per patundshmeri DORDOLECI 09 Mar 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

449 900 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagjja Arberia, Rr. Eduard Lir
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Ofrohet për SHITJE shtëpia dhe trualli që gjenden në Lagjen Arbëria (ish Dragodan), në rrugën Eduard Lir, Prishtinë.

Trualli ka një sipërfaqe prej 6.8 ari, ndërsa shtëpia rreth 350 m2. Patundshmëria i posedon 2 hyrje në oborr, të dyja kanë qasje të menjëhershme në rrugë. Lokacioni i mirë i patundshmërisë e bën të mundur që ajo të përdoret edhe si shtëpi për nevojat tuaja, si zyre apo edhe për ndonjë destinim tjetër të ngjashëm.

Çmimi i patundshmërisë është 449,900€.

Ju mirëpresim.

‪#‎prishtine‬ ‪#‎arberi‬ ‪#‎patundshmeri‬ ‪#‎shtepi‬ ‪#‎shitje‬
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim