Shtepi dy kateshe 297.3m2+1445m2 toke,KAMEZ TIRAN

Shitet nga: timi aliaj 04 Gsh 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 000 EUR

Komuna: Prishtinë
185000 euro i diskutueshem
Shes shtepi dy kateshe297.3m2 dhe 1445m2 toke komplet me dokumenta te rregullta me hipoteke me letra dhe 1445m2 toke,plus 269m2 rruge private kati i pare i perfunduar dy katet rreth 297.3m2 se bashku,kati i pare132.2m2,shtepia ndodhet afer shkolles se re 9 vjecare kamez eshte buz rruges vend i pershtatshem edhe per ndertimin e nji dyqani apo bisnes,para shtepis eshte 17m e gjere me 7.5m ku mund te shfrytezohet per ndertim dyqani eshte rruge kryesore e asfaltuar 12m e gjere ,me kanalizime uje dhe drita ,toka jepet edhe me perqindje per ndertimim pallati , me marrveshje , qofse jeni te interesuar me shkruani ne e-mail (timi.aliaj@hotmail.com)numri im eshte 00353862357486 num IRLANDE,ne Tiran mund te telefononi ne kete numer per te shikuar shtepin eshte njeriu im 0683671875
mund te shikoni fotot dhe video,ku ndodhet shtepia ne FACEBOOK me emrin
Al Tim
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007424449421

komunikojme edhe me mesazh ne FACEBOOK ai qe eshte i interesuar,Cmimi diskutohet,oferta serioze

shikoni shtepin brenda

https://www.facebook.com/100007424449421/videos/vob.100007424449421/1621870431403756/?type=2&theater

shikoni jashte

https://www.facebook.com/100007424449421/videos/vob.100007424449421/1621993878058078/?type=2&theater
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim