Shtepi e re ne lagjen Qendresa ne Veternik.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 18 Mar 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia e re ne lagjen Qendresa ne Veternik. Shtepia ka siperfaqe prej 400 m2, kurse trualli prej 3 ari.
Shtepia eshte e kryer ne teresi, ka dhomen e dites, kuzhina me trapezari, 4 dhoma te fjetjes, tri banjo, ballkona, garazha, podrumi dhe oborri i rregulluar.

Shtepia ka ngrohje qendrore me pelet, rezervoar uji dhe gjindet ne fillim te lagjes.

Çmimi i shtepise eshte 250,000 euro, i negociushem.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine, Sheshi Nena Tereze, nr.28/4.

Tel.zyre:038-244-905; Mob:(viber)044-172-136; 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim