Shtepi funksionale ne Prishtine

Shitet nga: Besm Zeka 29 Dhj 01:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 500 EUR   75 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 312 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
-shtepia e ndertuar me iden per te banuar me tre djemt dhe vetem mungesa e mjeteve qe te perfundohet eshte hudh ne shitje
=Shtepia ne ndertim me 2.66 ari truall. Ka sallon dhe kuzhin ndaras me shpajz.dhom fjetje dhe banjo te madhe kati I pare mdersa te dytin ka tri dhoma me banjo secila dhe nje dhome ndihmese.te gjitha dhomat jan 4x4 m salloni 6x4 m . Kati larte apo nenkulmi ka 104 m hapsire. Mundesi vazhdimi te kateve tjera bazen e ka te forte ndersa katet mund te pamvarsohen. Dhomat jan ideuar me terasa te mbrendshme.rruga esht ne projekt te asfaltimit kete pranvere ndersa shtepia eshte ne proces te legalizimit. eshte rrethuar oborri me rrethoja te larta 2 M dhe ka gjith infrastrukturen e nevojshme uj kanalizim rrym.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim