Shtepi luksoze ne shitje ne Marigona 1 - Veternik

Shitet nga: Levend Bicaku 09 Shk 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne lagjen Marigona 1, dhe shtrihet ne nje siperfaqe prej 4 ari.

Shtepia ka rreth 440 m2 dhe perbehet nga 4 dhoma gjumi, dy kuzhina, sallon, tri banjo (dy prej tyre me jakuzzi), dy terrasa te medha, dy garderoba, podrum dhe garazha per dy vetura.
Shtepia ka mundesi te nxemjes permes tri opcioneve: dru, plin, rryme, dhe ju mund te zgjedhni me te pershtatshmen per ju.
Shtese kesaj shtepia ka alarmin e vjedhjes, alarmin e zjarrit, kamerat per sigurim, klimat, solaret, rezervuarin e ujit dhe bunarin.
Shtepia eshte shume moderne dhe e rrehatshme. Per me shume informata apo per ta pare shtepine mund te na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim