Shtepi me 2 ari tok

Shitet nga: ujup 05 Gsh 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 8.6 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Pershendetje .Unë kam per te shitur nje shtepi dhe nje truall .Shtepia esht nje kateshe ka dy dhoma ni koridor dhe nje banjo ,kurse ka truall 2 ari .Esht vend shum i bukur ka rrug te asfaltuar deri tek dera ,ka ujë ,rrym ,kanalizim te gjitha i ka ne rregull .Shtepia eshtë e siguruar me letra ,.qe eshtë e imja nuk ka asnje problem ,qmimi esht shumë i volitshum per me shum informata dhe detaje me te hollsishme telefononi ne numrin :049454337 JU MIKPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim